Casper is een echte vakidioot die alles tot in de puntjes uitzoekt. Hij weet zijn kennis vervolgens op zo’n enthousiaste manier te brengen, dat je er meteen mee aan de slag wilt. Een lesdag vliegt voorbij en naderhand ben je nog steeds helder van geest. Hij is echt mijn favoriete docent!
Sabrina Pothof
Oktober 2022
--------------------------------------------------
Heldere informatie en veel kennis aanwezig bij docent Casper. Het was een mooie bijscholing. Dank hiervoor.
Marian van Brakel, Praktijk Marian Renkum te Renkum
Oktober 2022
--------------------------------------------------------------
Casper weet op een inspirende manier de kennis op dusdanige manier over te brengen dat het begrijpelijk is en blijft hangen. Fascinerend hoe neurotransmitters een rol spelen in verslavingsmechanismen. Door deze cursus is het voor mij inzichtelijk geworden wat er misgaat, waarom het misgaat en wat je kunt doen om het weer te herstellen.
Erg blij mee!
Wendy Bonneveld // Bonne Consult
januari 2022
---------------------------------------------------------
Nadat ik de 4 daagse over de neurotransmitters heb gevolgd is dit een mooie aanvulling daarop. Samen met de homeopathie, waarin ook van de neurotransmitters homeopatische middelen zijn gemaakt, maakt dit een gouden combinatie. En nu er mee aan het werk zodat meer mensen sneller naar een optimale gezondheid gaan.
Regina Nijenhuis // Gezondheid Centrum
januari 2022
---------------------------------------------------------
Zeker een aanrader! Duidelijk, interessant, overzichtelijk en gelijk in de praktijk toepasbaar! Door Casper zijn enthousiasme was de les eigenlijk te snel voorbij! :-)
Angèle Schaminée // MindTrition
januari 2022
---------------------------------------------------------
Het is inderdaad een meerwaarde als je deze kennis hebt, deze systemen doorhebt.
Vaak zie ik ook mensen die zelfs verslaafd zijn “aan het leven dat ze leiden” (of mss wel “lijden”). Het is zo mooi om te zien als ze het dan doorhebben en de vicieuze cirkel/het patroon doorbreken.. (ook de zelfreflectie die ik ervaarde) Fijne bijscholing die ik reeds bij jou Casper Beukema / Cellcare Academy volgde en aangenaam hoe duidelijk en enthousiast je het brengt .
Sofie Peeters // Cheiron
july 2022
---------------------------------------------------------